Меню

Наші кращі випускники

ВОЛКОВ ДМИТРО, випускник 2011 року

Tesla, Gigafactory 1, Electric Ave, Sparks, Nevada (США). Посада: PMI Engineering Technician

КАЯВА (ПАЛІЙЧУК) ВАЛЕНТИНА, випускниця 2010 року

Завод ”Apetit Ruoka Oy” м.Хельсінкі, Фінляндія, відповідальна за контроль якості на лінії Miehistö. 

ДРОВОСІК ПЕТРО, випускник 2010 року

ТОВ "Мошурівський консервний завод" (с. Мошурів Черкаської області), директор консервного заводу 

ГОЛОВЧАК ВАДИМ, випускник 2011 року

"Глобинський м'ясокомбінат", начальник зміни

МОНКЕ ТЕТЯНА, випускниця 2007 року

Департамент агропромислового розвитку Черкаської ОДА, начальник відділу 

МУЛЯРЕВИЧ ЄВГЕНІЙ, випускник 2010 року
СП 'Леор Пластик' ТОВ, Білорусь, головний технолог
БІЛОПОЛЬСЬКА ОЛЕНА, випускниця 2011 року
ТОВ "Цехаве Корм ЛТД", начальник лабораторії з контролю виробництва. ТОВ "Цехаве Протеїн", директор Гайсинської філії (за сумісництвом)
ЛАУТА ВІКТОРІЯ, випускниця 2006 року
ТОВ "Люстдорф", технолог

РУДЕНКО ЛЮДМИЛА

ТОВ "Уманьпиво", інженер вхідного контролю

ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, випускник 2014 року

 АТ "Вітаміни",  м. Умань, начальник цеху

МИХАЙЛОВА СОФІЯ, випускниця 2019 року

АТ "Коблево", інженер-хімік

ПАНЧУК МАКСИМ, випускник 2019 року

АТ "ВІТАМІНИ", інженер-технолог

КОЛПАКОВ ВЛАДИСЛАВ, випускник 2018 року

ТОВ "Вінницька птахофабрика", відділ контролю якості продукції та сировини  (м. Ладижин), хімік-аналітик

ПАХОМОВ СЕРГІЙ, випускник 2016 року

ТОВ «Уманьпиво», мікробіолог

ГАБРУК ОЛЬГА, випускниця 2014 року

 ТОВ"Дистрибуційна Компанія"Агротех, м. Умань, технік-лаборант

СТОЛЯРЧУК НАДІЯ, випускниця 2011 року

АТ "ВІТАМІНИ", спеціаліст з реєстрації лікарських засобів

ШМАЛЮХ РУСЛАН, випускник 2004 року

ТОВ "СООК" Чернівецька обл., Хотинський р-н, м. Хотин, головний технолог

ЧОРНИЙ ОЛЕКСАНДР

ТОВ "ПЕРШИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ"

ПЕРСЮН МАРІЯ, випускниця 2019 року

АТ "Вітаміни",  м. Умань, хімік відділу контролю якості

ОКСЮТА АНАСТАСІЯ

Компанія "Кернел" "Кононівський елеватор", начальник виробничої лабораторії

ІВАСЮК МАРИНА

АТ "ВІТАМІНИ", старший хімік відділу контролю якості

ЖМУДЕНКО РУСЛАН, випускник 2008 року

ПрАТ "ОБОЛОНЬ", старший механік центрального регіону по холодильному та розливному обладнанню

КРАВЕЦЬКА АНАСТАСІЯ

ПАО "Коблево", хімік

АРТЮШЕНКО ОЛЕНА, випускниця 2014 року

Фінляндія, тепличний комбінат

ГОНЧАРУК ОЛЕКСАНДР, випускник 2006 року

ДП "Черкасистандартметрологія", випробувальна лабораторія, м.Умань, інженер І категорії

ЛУЦЕНКО НАТАЛІЯ, випускниця 2005 року

ВСП Городищенський коледж Уманського НУС, методист

КОСТЕЦЬКА КАТЕРИНА, випускниця 2006 року

Уманський НУС, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського НУС

ЄВЧУК ЯНА, випускниця 2006 року

Уманський НУС, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського НУС

ВАСИЛИШИНА ОЛЕНА, випускниця 2003 року

Уманський НУС, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС

ГАЙДАЙ ІРИНА, випускниця 2005 року

Уманський НУС, кандидат технічних наук, доцент, старший викладач кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС

КАЛАЙДА КАТЕРИНА, випускниця 2008 року

Уманський НУС, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС

ПИРКАЛО ВІТАЛІЙ, випускник 2009 року

Уманський НУС, викладач кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС

ГОЛОВКІНА ЛЕСЯ, випускниця 2006 року

Уманський НУС, викладач кафедри прикладної інженерії та охорони праці Уманського НУС

ХУДІК ЛЮДМИЛА, випускниця 2011 року

Уманський НУС, викладач кафедри агроінженерії

 

Останні новини

Всі новини