Меню
Остання редакція: 25 вересня 2018

Зв'язок з виробництвом

20 вересня 2018 року студенти інженерно-технологічного факультету, які навчаються за спеціальністю 181 «Харчові технології» та спеціалізуються за «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» відвідали переробні підприємства Черкаської області: ТОВ «Сіріус-Агро» ( с. Водяники Звенигородського району) і ТОВ «Мошурівський консервний завод» (с. Мошурів Тальнівського району).

На підприємстві «Сіріус-Агро» студенти вивчали лінії підготовки зеленого горошку і кукурудзи цукрової до заморожування, обладнання для швидкого заморожування, лінію фасування швидкозамороженої продукції, нове обладнання виробництва Японії для фасування заморожених супових сумішей і наборів для компотів у пакети по 400 г. Багато часу було приділено устаткуванню для створення та підтримання холоду під час заморожування та зберігання продукції.

Студенти зустрілися з директором підприємства Олексієм Яковенком, випускником 2001   року нашого університету та подякували йому за теплий прийом.

На ТОВ «Мошурівський консервний завод» студенти поглиблювали свої знання з будови та роботи закупорювального автомата для ІІІ типу тари, автомата для формування палет, іншого обладнання. Познайомилися з технологією виробництва консервів «Ікра з кабачків», якість якої сподобалася студентам. 

Зустрів студентів та приділив багато уваги завідувач виробництвом Петро Дровосік,  випускник нашого інженерно-технологічного факультету, та запропонував студентам роботу майстра, начальника зміни. Студенти були щиро вдячні Петру Петровичу за цікаву екскурсію та знайомство з виробництвом.

Марина Ротар, студентка 41-т групи