Меню
Остання редакція: 18 листопада 2021

Засідання наукового гуртка на кафедрі технологій харчових продуктів

Нещодавно на кафедрі технологій харчових продуктів Уманського НУС відбулось засідання наукового гуртка «Харчовик». На порядку денному були доповіді студенток 41-т групи Валерії Мокроус та Юлії Ляшенко про проходження виробничої практики.

Серед присутніх на засіданні — викладачі кафедри, а також студенти
1–3 курсів спеціальності «Харчові технології» ОР «Бакалавр» та «Молодший бакалавр». Голова засідання – д.т.н., професор Ірина Заморська, керівник гуртка – к.т.н., викладач Людмила Худік, староста гуртка – студентка 21мб-т групи Анастасія Богомаз.

Валерія Мокроус представила цікаву та змістовну доповідь про свою виробничу практику на ТОВ «Мошурівський консервний завод», що знаходиться у Черкаській обл. недалеко від Умані. Розповіла про сировинну базу, асортимент та напрями збуту продукції підприємства, особливості організації та ведення технологічних процесів, свої обов’язки та виконувані роботи на посаді лаборанта з контролю якості.

Юлія Ляшенко виробничу практику проходила закордоном на німецькому підприємстві «Agrargenossenschaft eG Rackith», що спеціалізується на вирощуванні і  реалізації у свіжому вигляді та частковій переробці суниці садової, капусти салатної, огірків та часнику. У своїй доповіді Юлія коротко представила багату історію підприємства, основні технологічні вузли, дільниці, перелік виконуваних робіт, а також умови проживання та особисті враження від роботи за кордоном. Особливо цікаво для присутніх було почути про своєрідність організації виробничого процесу на такому підприємстві, чітке дотримання роботодавцем норм і законів у питаннях забезпечення прав робітників та нечуваний рівень довіри і свідомості місцевого населення під час реалізації продукції підприємством.

Обидві доповіді відзначено ґрунтовними та інформативними. Слухачі цікавились деталями того чи іншого питання та отримували на них чіткі відповіді. Особливо корисними такі зустрічі є для студентів 1–2 курсів, які тільки розпочинають знайомство з обраною спеціальністю та можуть в подальшому обрати для себе найбільш доцільний напрям для набуття практичних навичок у професії.

 

Людмила ХУДІК, викладач кафедри технологій харчових продуктів