Меню
Остання редакція: 01 квітня 2016

Всеукраїнська студентська наукова конференція присвячена 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочів

 

30 березня 2016 року відбулося секційне засідання студентської наукової конференції на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочів інженерно-технологічного факультету. У засіданні брали участь 11 викладачів кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів і 27 студентів 1-5 курсів, що навчаються за спеціальністю «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів». З науковими доповідями виступили 25 студентів, доповіді супроводжувались демонстрацією відповідних слайдів на мультимедійному проекторі. Всі заявлені в програмі доповіді були заслухані.

Студенти представляли доповіді на актуальні теми. Так, було представлено результати наукових досліджень зі зберігання плодів та овочів, їх заморожування. Велика кількість наукових розробок студентів пов’язана із удосконаленням технології, розширенням асортименту та покращенням якості консервів, підвищенням біологічної цінності зокрема, компотів, соків, напоїв, пюреподібних продуктів. Розглянуто досягнення студентів із розробки та вдосконалення технології плодово-ягідних виноматеріалів.

Серед учасників конференції було відзначено:

Бабкіна Володимира Олександровича - І місце

Благополучну Анастасію Геннадіївну - ІІ місце

Гоменюк Юлію Олексіївну - ІІІ місце

Заслуговують на увагу доповіді студентів: Вітвіцького Вадима, Котолупа Андрія, Андрухів Софії, Кифенко Діани, Дубінецького Вадима, Брухаля Олександра.