Меню
Остання редакція: 21 травня 2018

Вітаємо з успішним захистом магістрів зі спеціальності 181 «Харчові технології»

17.05.2018 р. відбувся захист магістерських робіт студентів 7 курсу заочної форми навчання на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочів.

Об’єктивність зауважень рецензентів і виступів членів ЕК, дискусія, сприятлива ділова атмосфера, коректність запитань і змістовність відповідей створювали атмосферу творчої дискусії, що сприяло об’єктивності в оцінці знань спеціалістів.

Кращою роботою була відзначена робота Муковоза Юрія Івановича на тему «Поліпшення споживних властивостей заморожених пюреподібних сумішей на основі пюре з плодів абрикоса» під керівництвом доцента Заморської І.Л.

Захист магістерських робіт показав, що тематика їх є актуальною. Результати дослідження даних магістерських робіт рекомендовані до впровадження у виробництво, зокрема робота Капійчук Юлії Миколаївни на тему «Розширення асортименту та підвищення біологічної цінності фруктових консервів для дитячого харчування з використанням нетрадиційної сировини» під керівництвом доцента Калайди К.В.

Абсолютна успішність 100 відсотків. Середній бал склав 4.

 

Викладачі та співробітники кафедри щиро вітають Вас з успішним захистом магістерських робіт та бажають ефективно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності!