Меню
Остання редакція: 21 грудня 2018

Відбувся захист магістерських робіт

13 грудня та 17-18 грудня 2018 року на інженерно-технологічному факультеті відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 181 «Харчові технології» (за ознаками спеціальності «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів та овочів») заочної та денної форми навчання.

За заочною формою навчання, кращою роботою була відзначена робота Бондаренко Т. О. на тему «Удосконалення технології виробництва заморожених плодів вишні за часткового осмотичного зневоднення» виконана під керівництвом доцента Заморської І.Л.

За результатами захисту за денною формою навчання, кращою роботою була відзначена робота Безверхнього В.В. на тему «Формування якості напоїв з плодів бузини чорної» виконана під керівництвом професора Токар А.Ю.

Захист магістерських робіт показав, що тематика їх є актуальною. Результати дослідження даних магістерських робіт рекомендовані до впровадження у виробництво, зокрема робота Федоренко Т.М. на тему «Удосконалення технології виробництва джему суничного із заморожених ягід суниці» (керівник – доцент Заморська І.Л.)

Колектив кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів щиро вітає випускників із успішним захистом і бажає натхнення, оптимізму, а також успіхів у житті та професійній діяльності!