Меню
Остання редакція: 03 лютого 2019

Відбувся комплексний державний екзамен зі спеціальності 5.05170108 Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів

31 січня 2019 року в ВСП Городищенський коледж УНУС відбувся комплексний державний екзамен зі спеціальності 5.05170108 Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів. Головою екзаменаційної комісії було призначено кандидата с.-г. наук, доцента кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Уманського НУС Людмилу Юріївну Матенчук.

Голова та члени екзаменаційної комісії зазначили, що студенти успішно склали комплексний державний екзамен, виявивши при цьому достатній рівень знань, які згодом зможуть ефективно використовувати у своїй практичній діяльності та при продовженні навчання за обраною спеціальністю в університеті.

 По закінченню екзамену та після підведення підсумків найщиріші побажання успішної реалізації своїх планів прозвучали від директора коледжу професора Івана Івановича Хоменка.Він привітав випускників та вручив дипломи молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05170108 Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів (0517 Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції).

Тож вітаємо випускників  із   закінченням навчання у коледжі та здобуттям фахового рівня молодшого спеціаліста. Нехай час, що був проведений в коледжі, назавжди залишиться у Ваших серцях, а ті знання, що  здобули, стануть Вам у пригоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху, і допоможуть у досягненні  задуманого. Уманський національний університет садівництва буде радий вітати Вас вже як студентів інженерно-технологічного факультету.  Бажаємо успішно долати нові вершини!