Меню
Остання редакція: 23 грудня 2021

Участь викладачів кафедри технологій харчових продуктів у Міжнародній конференціії

30 листопада 2021 року в рамках проєкту програми ЄС ЕРАЗМУС+ Жан Моне Модуль (620521-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) у Національному університеті харчових технологій, м. Київ, дистанційно, у форматі zoom-конференції відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і практичні підходи виробництва та регулювання використання харчових добавок в країнах Європейського Союзу та в Україні».

Викладачі кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС, зокрема професор Ірина Заморська, професор Анастасія Токар, доцент Олена Василишина, доцент Людмила Матенчук брали активну участь в роботі конференції.

 Конференція проводилась в межах таких секцій:

  • Досвід країн Європейського Союзу у сфері виробництва та регулювання використання харчових добавок.
  • Виробництво харчових добавок: технологічні, екологічні та економічні питання.
  • Досвід використання та регулювання харчових добавок у різних галузях харчової промисловості.
  • Регулювання використання харчових добавок в органічному виробництві.

Доповіді супроводжувались онлайн-презентаціями з наступними сесіями запитань/відповідей. У ході доповідей учасники презентували наукові дослідження, технічні рішення та методологічні розробки. Секційні засідання проходили у формі презентацій. Під час жвавої дискусії учасники конференції, викладачі, аспіранти та студенти обговорювали різноманітні питання пов’язані з пошуком інноваційних шляхів виробництва та застосування харчових добавок як в Україні так і за кордоном.

Активне обговорення важливих питань галузі відбувалось під час роботи підсумкового пленарного засідання наприкінці заходу.

Дякуємо співорганізаторам конференції за надану можливість поглибити свої знання у сфері харчових технологій.

 

Олена ВАСИЛИШИНА,

доцент кафедри технологій харчових продуктів