Меню
Остання редакція: 12 травня 2019

Участь кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів у фестивалі сиру і вина

11-12 травня 2019 року в м.Умань проходить масштабний захід - фестиваль сиру та вина. Це вперше відбувається в нашому місті. Він об’єднує учасників з усієї України – як виробників сиру, меду, виноробів, так і гурманів та поціновувачів якісної продукції вітчизняного виробництва. 

Одним із учасників фестивалю є Уманський національний університет садівництва, зокрема кафедра технології зберігання і переробки плодів та овочів.

Кафедра презентує зразки плодово-ягідних вин, розроблені та виготовлені відповідно до напрямків наукової роботи викладачів кафедри.

Актуальним напрямком наукової роботи кафедри також є сучасні технології зберігання фруктів і овочів, заморожування, сушіння та переробки  сировини, розроблення нових видів консервованої продукції. Тож на фестивалі можна ознайомитись з представленими розробками науковців та студентів кафедри та здобутками кафедри.

Програмою фестивалю передбачено виступ Анастасії Токар – професора кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів, доктора с.-г.наук, яка розповіла про традиції та здобутки виноробства Уманщини.

Тож зважаючи на загальну атмосферу фестивалю та на кількість відвідувачів, такі заходи є надзвичайно необхідні та пізнавальні, аби продемонструвати споживачам, що українська продукція – найсмачніша.