Меню
Остання редакція: 03 березеня 2020

Співпраця з виробництвом: Уманський лікеро-горілчаний завод

28 лютого 2020 року на кафедрі технологій харчових продуктів Уманського НУС відбулась зустріч студентів із стейкхолдерами. Запрошеною була Віра Параскевич, яка представляла Уманський лікеро-горілчаний завод.

Основними видами діяльності Уманського лікеро-горілчаного заводу є дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв, а також виробництво вин, лікерів, вермутів та різноманітних настоянок, які виготовляються з натуральних та якісних продуктів.

Студентам була проведена цікава лекція про здатність забезпечувати якість і безпеку загальних процесів технології бродильних виробництв на основі відповідних стандартів та у межах систем управління безпечністю продуктів під час їх виробництва і реалізації.  Студентам було пізнавально і цікаво ознайомитись з діяльністю підприємства, особливостями виробництва лікеро-горілчаної продукції.  Своєчасності та актуальності набуває тісний зв'язок між навчанням та виробництвом, зокрема саме лікеро-горілчаний завод потребує конкурентноспроможних фахівців харчової галузі і є потенційним роботодавцем для наших студентів.

 

Ірина Гайдай, старший викладач кафедри технологій харчових продуктів