Меню
Остання редакція: 17 березеня 2021

Школа крафтових та кондитерських виробників

Останні роки слово крафт все частіше зустрічається у харчовому бізнесі. Найближчий за сенсом український відповідник слову крафт – словосполучення "власного виробництва". Заклади харчування можуть пропонувати своїм клієнтам випічку власного виробництва чи пиво власного виробництва. Можна додати, що крафт – це дрібне виробництво (без використання технологій, характерних для масового промислового виробництва) на малих потужностях.

В Україні крафтове виробництво продуктів розвивається дуже швидкими темпами.

Тож в межах вивчення курсу «Крафтові технології в закладах ресторанного господарства» студенти 1 курсу 11м-тх  групи спеціальності 181 «Харчові технології» (освітня програма «Технології харчування») та викладачі кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС зареєструвались та стали активними учасниками онлайн-занять Школи крафтових та кондитерських виробників, заняття якої стартували 11 березня 2021 року.

Робота Школи стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Передбачено вивчення 4 напрямків крафтового виробництва – сир, хліб, бакалія та кондитерські вироби, проведення 19 практичних занять з усіма тонкощами процесу від професіоналів своєї справи, буде розглянуто 6 модулів, які охоплюють всі основні моменти виробництва — від особливостей технології по кожному напрямку до маркетингової стратегії і аналізу ринку крафтового виробництва України.

Впродовж занять по модулю 1, що відбулись 11-16 березня 2021 року слухачі Школи ознайомились з особливостями технології виробництва крафтових бакалійних плодово-овочевих продуктів. Розглянули тонкощі рецептур та технології виробництва варення, повидла, конфітюру. Пройшли повний технологічний процес приготування соусів фруктових, овочевих, ягідних, комбінованих, особливості поєднання різних видів сировини. Вивчили технологію виробництва закусок овочевих в олійних заливках, овочевих салатів та закусок.

Студенти мали можливість закріпити знання, одержані при вивченні дисципліни «Крафтові технології в закладах ресторанного господарства» та ознайомитись з аналізом ринку та перспективами крафтового виробництва України. Дякуємо організаторам даного проєкту за надану можливість ознайомитись з діяльністю підприємців, які виробляють крафтові продукти та чекаємо на наступні онлайн-заняття Школи крафтових та кондитерських виробників.

Людмила Матенчук, доцент кафедри технологій харчових продуктів