Меню
Остання редакція: 25 травня 2021

Приз від Школи крафтових та кондитерських виробників

З 11 березня по 30 квітня 2021 року тривали онлайн навчання в Школі крафтових та кондитерських виробників.

Проєкт став можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, яка виконується компанією Chemonics International.

Навчання у Школі крафтових та кондитерських виробників проводили професіонали своєї справи – Світлана Горідько, Тетяна Дядечко, Денис Жашкевич та Вікторія Мостовенко. Заняття проводились на базі Школи сироваріння Simply cheese.

Викладачі кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС та студенти, що навчаються за освітніми програмами «Харчові технології» та «Технології харчування» зареєструвались та були активними учасниками онлайн занять Школи крафтових та кондитерських виробників, що дало можливість особливо в період дистанційного навчання, доповнити інформаційний матеріал, який студенти вивчають освоюючи ряд дисциплін, пов’язаних з виробництвом харчових продуктів. Зокрема, магістранти 1 курсу, що навчаються за освітньою програмою «Технології харчування», вивчають дисципліну «Крафтові технології в закладах ресторанного господарства».

Серед учасників програми з 11 по 24 квітня було проведено конкурс, для участі в якому зареєстрованим учасникам потрібно було відпрацювати технологію продукту, що демонструвався під час уроків та розмістити фото чи відео приготування або дегустування продукту. Тож ми не залишились осторонь. З метою участі в конкурсі, на заняттях з дисципліни «Крафтові технології в закладах ресторанного господарства», нами було виготовлено апельсиновий конфітюр з травами та джем вишневий з шоколадом, за авторськими рецептурами Світлани Горідько, презентованими на першому онлайн уроці. На заняттях з «Технології консервування плодів та овочів» було досліджено органолептичну оцінку джему та конфітюру.

Наші старання не були марними. На останньому уроці у прямому ефірі було проведено розіграш за допомогою рандом-сервісу і визначено переможців конкурсу. Тож із 104 учасників, нагороджувалось п’ять і результати наших старань були виправдані – виграно цінний приз, кухонний комбайн.

Дякуємо викладачам Школи крафтових та кондитерських виробників за прекрасну організацію занять, вдало підібраний обсяг необхідної інформації, за отримані знання та вміння! Успіхів Вам у Вашій плідній роботі!