Меню
Остання редакція: 26 червня 2019

Подаруй дитині радість

25 червня 2019 року студенти та викладачі інженерно-технологічного факультету відвідали "Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань". Центр було створено на базі Уманського дитячого притулку.

Як відомо зараз там постійно перебуває 62 дитини.  Як розповіла директор Центру Наталія Валеріївна: «До нас потрапляють різні вихованці. Дехто з них – сироти, які чекають на всиновлення. Деяких забирають з неблагополучних сімей соціальні працівники. В той час, поки діти в нас на реабілітації, проводиться робота з їхніми батьками. Часто це дає гарні результати і за кілька місяців дітей можна повернути в сім’ю».

Підготовка до зустрічі з вихованцями була клопіткою, студентами факультету було зібрано кошти, закуплено літнє взуття для діток, якого вони наразі найбільше потребують. Зустрівшись із вихованцями, вручили їм подарунки, пригостили малечу солодощами, подарували іграшки.

Нікого не залишили байдужими допитливі очі дітей. Учасники поїздки  відзначили, що крім потреби у речах, малеча найбільше тішилися увазі та можливості поспілкуватися із гостями. Кожен зі студентів хотів приділити максимум уваги  вихованцям та подарувати їм трішки тепла. Ми переконані, що такі зустрічі повинні бути традиційними, збирати щораз більше охочих та залучати нових студентів, адже після декількох годин, проведених з цими щирими та лагідними дітьми, формується нове бачення та сприйняття цінності власної родини.  

                                                                                                                                                                                                       Людмила Матенчук, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи