Меню
Остання редакція: 21 вересня 2018

Вибори до Ради студентського самоврядування

19 вересня 2018 на інженерно-технологічному факультеті відбулися вибори членів ради студентського самоврядування. Розуміючи, що до ради студентського самоврядування може бути обраний  студент, який є відповідальним, має організаторські навички, є ініціатором у справі вдосконалення та розвитку рідного факультету, студенти зробили свій справедливий вибір.

Голова студентської ради Юлія Сапєльнікова представила студентів, які бажають обійняти посади в студентському самоврядуванні, після чого студенти одноголосно проголосували за бажаючих. За результатами виборів членами  ради студентського самоврядування стали такі студенти: Юлія Сапєльнікова, Діденко Роман, Сульженко Сергій, Аліна Пірус,  Яковишина Альона , Кропивницька Яна, Базилевська Анна, Владислав Стражнюк, Вадим Гацкан, Чичило Мар'яна, Бугера Олена,Шульга Юлія, Чубирка Іванна. За ними буде закріплено роботу по секторам, їх чекає складна, але дуже цікава робота, адже бути рушієм у тій чи іншій сфері життя факультету може лише енергійний та ініціативний лідер.

Голова студентської ради Юлія Сапєльнікова розповіла  про плани роботи на наступний навчальний рік і повідомила студентів про деякі заходи.
Зі слів голови, навчальний рік буде  дуже цікавим та насиченим. В організації роботи самоврядування важливою є мотивація, якої у сформованої студентської ради багато. Студентська рада натхненна до вдосконалення та до мети бути найкращими!