Меню
Остання редакція: 16 липня 2021

Навчальна практика студентів - харчовиків

В рамках проходження навчальної практики студенти 1 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» Уманського національного університету садівництва поєднують теоретичні знання, отримані на лекціях, із практичною підготовкою. Дізнаються про особливості та специфіку діяльності установ, набуваючи професійних навичок у сучасних харчових підприємствах та закладах харчування.

Під час ознайомчої практики, організованої викладачами кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС, студенти разом із керівниками практики доцентом кафедри Оленою Рибчак та викладачем Оленою Назаровою  мали змогу відвідати з ознайомчими щоденними екскурсіями сучасні підприємства харчової та переробної промисловості і побачити як функціонують обладнання та устаткування харчових виробництв, які тонкощі харчових технологій допомогають спеціалістам виробляти смачні та корисні продукти. Зокрема були відвідані ТОВ Сіріус-Агро, яке займається вирощування та глибоким заморожуванням фруктів і ягід, що знаходиться в с. Водяники Звенигородського району та лікеро-горілчаний завод в м. Умань.

Перебуваючи на підприємствах студенти та викладачі мали можливість, на власному досвіді, ознайомитись з основними технологічними процесами, поспілкуватись з технологами та працівниками підприємства, поставити запитання, щодо правил організації виробничого процесу для забезпечення якості та безпечності харчової продукції, познайомитись з особливостями технологій виробництва.

Також цікавими і пізнавальними для молоді виявились екскурсії до закладів ресторанного господарства. А саме: ресторану «Фабрикант» та кафе «Авенью», де професіонали своєї справи поділились зі студентами секретами побудови успішного ресторанного бізнесу.

Практика, що  завершує напружену програму першого року навчання, була пізнавальною та цікавою. Дані підприємства харчової промисловості відкриті для студентів, пропонують їм проходити виробничу практику з подальшим працевлаштуванням.

Викладачі кафедри технологій харчових продуктів Уманського НУС та студенти вдячні керівництву даних підприємств за надану можливість ознайомитись з тонкощами своєї майбутньої професії на практиці. Це спонукає їх бути кращими в навчанні.

Тож наші студенти вмотивовані на подальше працевлаштування та переконались, що зробили правильний вибір професії, їм є де будувати майбутнє!

Олена Рибчак, доцент кафедри технологій харчових продуктів 

Людмила Матенчук, доцент кафедри технологій харчових продуктів