Меню
Остання редакція: 28 лютого 2020

Майстер-клас з приготування та декорування млинців на кафедрі технологій харчових продуктів

Щороку на початку весни відбувається традиційне народне гуляння – Масляна, це свято, яке є ритуалом проводів зими та зустрічі весни, також це останній тиждень перед великим постом. За традицією, Масляна повинна проводитися дуже багато і весело, люди не повинні скупитися на частування, тобто як проведеш Масляну, так і рік пройде. Головними атрибутами свята являються млинці, яких в цей день можна з’їсти до схочу, кажуть, якщо кожен хто подужає великий круглий млинець, схожий на сонце, обов’язково зарядиться енергією та теплом сонця на цілий рік.

Не залишились осторонь від традицій свята і студенти та викладачі інженерно-технологічного факультету. 28 лютого 2020 року  на кафедрі технологій харчових продуктів Уманського НУС було проведено кулінарний майстер-клас з приготування та декорування млинців.

Було сформовано чотири команди студентів, які під керівництвом викладачів кафедри Катерини Калайди та Альони Заболотної готували свої частування та презентації. Вимогливе та справедливе журі, а саме студенти та викладачі оцінювали страви та визначали переможця. Оцінювали креативність подачі страви, винахідливість, оригінальність та, беззаперечно, смакові якості представлених страв.

Тож, за результатами дегустації, переможцями конкурсу одноголосно було визначено команду «Фауст», студенти 31 т групи. В номінації «Найкреативніші» представлена команда «Веселі млинчики», студенти 41т групи, в номінації «Найоригінальніші» – команда «Фаворит», студенти 11 мтх групи, в номінації «Найефектніші» – команда «Непереможні», студенти 11 кт групи. 

Кафедра технологій харчових продуктів  дякує  конкурсантам та гостям  за смачні частування та гарний настрій!

 

 

 Колектив кафедри

технологій харчових продуктів