Меню
Остання редакція: 15 вересня 2021

Майстер-клас на кафедрі технологій харчових продуктів

14 вересня 2021 року в рамках профорієнтаціної роботи  кафедру технологій харчових продуктів Уманського НУС відвідали учні 11 класу Уманського НВК № 17. Школярі здійснили екскурсію кафедрою, ознайомились зі спеціальністю 181 «Харчові технології» та підготовкою студентів за освітніми програмами «Харчові технології та «Технології харчування». Викладачі кафедри технологій харчових продуктів та студенти, що навчаються за даною спеціальністю, ознайомили гостей з діяльністю кафедри, особливостями навчання за даною спеціальністю та поділились досвідом приготування продуктів оздоровчого призначення. Зокрема викладач кафедри технологій харчових продуктів Людмила Худік провела майстер-клас із приготування злакового вівсяного печива оздоровчого призначення з дисципліни «Технологія харчування».

Гості побачили весь процес та ознайомились із тонкощами приготування корисного печива.  Зустріч завершилась дегустацією продукції та чаюванням.

Школярі отримали позитивні враження від відвідування кафедри, із задоволенням посмакували печивом, що приготували разом зі студентами і викладачами та зацікавились подальшим навчанням за освітніми програмами «Харчові технології» та «Технології харчування».

Сподіваємось, що такі заходи допоможуть учням у прийнятті життєво важливого рішення, а саме вибору професії.