Меню
Остання редакція: 30 вересня 2019

FoReCH – МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОФОРУМ РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА КЛІНІНГУ

25-27 вересня 2019 року в м. Київ відбулась головна професійна подія сектору HoReCa в Україні –  Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH. 

 

26 вересня викладачі кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Уманського НУС та студенти інженерно-технологічного факультету відвідали  наймасштабнішу виставку FoReCH, яка є вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для індустрії гостинності. Виставка задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa.

Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з продукцією понад 220  компаній з України, Італії, Китаю, Литви, Німеччини, Польщі, Туреччини та Франції, які  представляли  найсучасніше обладнання, продукти харчування для HoReCa, інноваційні рішення для облаштування готелів та ресторанів, клінінгове обладнання.

На виставці відбувається демонстрація не тільки продукту, але й його можливостей, реалізується багато проектів спільно з кращими українськими та світовими спікерами та шефами, які задають високий рівень для креативних ідей. Цікавими та пізнавальними були серії майстер-класів з ресторанної справи, майстер-класи від пекарів, кондитерів та шеф-кухарів з України та світу, конкурси для кухарів-професіоналів, де відвідувачі виставки могли не лише спостерігати за тонкощами приготування різних страв, а й продегустувати їх.

У межах виставки відбулась і For Coffee Community та InRestForum. For Coffee Community  – це не лише  професійна подія для кавової індустрії, а тільки кращі спікери, актуальні теми і нові підходи, які зможуть вивести  кавовий бізнес на новий рівень. InRestForum це: управління, кухня, сервіс, персонал, маркетинг, концепція, тренди, професійний майданчик семінарів, який об’єднує найкращих спікерів – професіоналів ресторанної справи.

Студенти спеціальності «Технології харчування» висловлюють щиру подяку організаторам та шефам за можливість відвідати захід подібного рівня. Це було надзвичайно пізнавально, професійно, та смачно!

Майстер-класи та семінари стануть підґрунтям для формування майбутнього професіонала індустрії харчування, поштовхом до нових ідей та рішень.

Доцент кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Людмила Матенчук,

доцент кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Катерина Калайда