Меню
Остання редакція: 04 квітня 2019

До Всесвітнього дня здоров’я

Уманська міськрайонна  організація Червоного Хреста з нагоди Всесвітнього дня здоров’я  проводить різноманітні  тренінги, інформаційні заходи, інформаційно-просвітницькі акції.  

2 квітня 2019 року студентам інженерно-технологічного факультету було проведено заняття-тренінг  надання першої долікарської допомоги. Приводом для цього став Всесвітній день здоров’я. Провели тренінг голова первинної організації товариства Червоного Хреста в Уманському НУС Маргарита Парубок та голова Уманської міськрайонної організації Червоного Хреста  Валентина Чорна.

В рамках заходу студентам дали багато корисної та цікавої інформації та з використанням спеціального манекена провели майстер-клас, продемонструвавши, як слід надавати першу допомогу. Під час бесіди увагу  було акцентовано на власній безпеці, на те, що надавати допомогу слід тільки у випадках, якщо це не становить загрози для життя. В інших випадках слід дочекатися фахівців, які зможуть надати кваліфіковану допомогу. Захід пройшов у дружній, доброзичливій, не вимушеній атмосфері.

Всесвітній день здоров’я, який відзначається в першу декаду квітня, дає чудову нагоду нагадати про цінність здоров’я і закликати дбати про його збереження чи відновлення.