Меню

Волкова Тетяна Володимирівна

Волкова Тетяна Володимирівна Посада: викладач
Контактний телефон: (04744)3-22-12
Email: tzppo@udau.edu.ua

 

 У 1978 році закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості і здобула кваліфікацію інженера-технолога за спеціальністю «Технологія мікробіологічних і вітамінних виробництв». З 1978 по 1985 рр. працювала на Уманському лікеро-горілчаному заводі та в Уманському міському комітеті партії. З 1985 р. по 2001 р. працювала начальником центральної заводської лабораторії та замісником директора з виробництва на Уманському консервному заводі.

     З 2001 р. по 2009 р. працювала директором Вознесенського консервного заводу. У вересні 2009 р. була прийнята ст. викладачем кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Уманського національного університету садівництва.

     Співавтор навчального посібника «Технологічні і теплові розрахунки вакуум- апаратів типу МЗС- 320 у консервуванні».

     Дисципліни, які викладає: «Оцінка безпеки та ефективності спеціальних харчових продуктів», «Гігієна і санітарія в галузі», «Вступ до фаху».

Волкова Т.В. Розробка технології консервів на основі аронії / Т.В. Волкова // Матеріали Всеукраїнської наукової конференції молодих учених. – Умань, 2010. – Ч. 1:сільськогосподарські, біологічні та технічні науки-С.131-134.

Наукові і навчально-методичні публікації

Профіль в GoogleАкадемія