Меню

Наші кращі випускники


 СВИЩ МАКСИМ, випускник 2013 року

ТОВ"ДЬОЛЕР БУКОВИНА", майстер виробництва 

ВОЛКОВ ДМИТРО, випускник 2011 року

Virginia Winewors, Bottling Techologist (bottling season December-August) / Технолог розливу (сезон розливу грудень-серпень)

Shift leader (processing season August-November) / Начальник виробництва (сезон серпень-листопад)

ГОНЧАРУК ОЛЕКСАНДР, випускник 2006 року

ДП "Черкасистандартметрологія", випробувальна лабораторія, м.Умань, інженер

АРТЮШЕНКО ОЛЕНА, випускниця 2014 року

Фінляндія, Vitario Oy ''Valmix'', завод по переробці овочів та фруктів

ГОЛОВЧАК ВАДИМ, випускник 2011 року

ПрАТ "Миронівська птахофабрика", ТМ "Наша Ряба", технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва

ХРИСТЕНКО АЛЛА,випускниця 2014 року

ПОГ "АПВТ "ФІРМА ЛАСКА" - Інженер з якості. Виробництво морозива.
ТОВ "ФЗП" - Начальник відділу менеджменту якості. Виробництво заморожених напівфабрикатів.
м. Кіровоград.

ГРАБЧАК ОЛЕСЯ, випускниця 2009 року

Данія, фабрика морозива Møn-is,  робітник по виготовленню морозива

ГАБРУК ОЛЬГА, випускниця 2014 року

ТОВ "Елеваторна компанія"КУСТО АГРО" СП "Росоша", заступник начальника ВВТЛ

ПЛОХОТНЮК ТЕТЯНА, випускниця 2002 року

 "ПАТ Вітаміни",  м. Умань, інженер-технолог

ШМАЛЮХ РУСЛАН, випускник 2004 року

ТОВ "ДЬОЛЕР БУКОВИНА", головний технолог

ЖМУДЕНКО ЮЛІЯ, випускниця 2003 року

ТОВ "Агро-С", начальник відділу охорони навколишнього середовища

ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, випускник 2014 року

 "ПАТ Вітаміни",  м. Умань, інженер-технолог

РОГАЧ ВАДИМ, випускник 2011 року

Фінляндія, майстер хутряного виробництва

Останні новини

Секційне засідання кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215-річчю від дня народження О.Д. НордманаЧитати повністю

Секційне засідання кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана

Читати повністю

Всі новини