Остання редакція: 04 лютого 2019

Вітаємо з ювілеєм!

4 лютого 2019 року свій 70-ти літній ювілей відзначає викладач кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Сергій Степанович Миронюк.

Сергій Степанович Миронюк народився 1949 року в місті Шадринськ Курганської області. Навчався  в Одеському технологічному інституті харчової промисловості на факультеті технології консервування, який закінчив у 1973 році з присвоєнням кваліфікації інженера-технолога за спеціальністю «Технологія консервування».

Працював експедитором на Уманському хлібокомбінаті, інженером з техніки безпеки Уманського РайСТ, Уманському консервному комбінаті на посадах: інженера-технолога консервного цеху, інженера з стандартизації і раціоналізації, старшого інженера-технолога відділу головного технолога, провідного інженера-технолога, головного технолога. З 2002 року ‒ старший викладач Уманської державної аграрної академії, а згодом викладач кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Уманського національного університету садівництва.

Сергій Степанович є автором 19 наукових публікацій та 37 навчально-методичних вказівок. Співавтор навчального посібника та ряду патентів на винахід.

Глибокі теоретичні знан­ня і набутий виробничий досвід стали запорукою успішної педагогічної діяльності. Сергія Степановича шану­ють,  цінують і поважають за професіоналізм, порядність, скромність, щирість у стосунках з людьми, компе­тентність, відповідальність. Колеги, друзі та студенти знають його як віддану своїй справі, щиру людину, яка завжди готова поділитись своїм багатим багажем знань.

Щиро вітаємо Сергія Степановича з днем народження, бажаємо міцного здоров'я, щастя, благополуччя, а та­кож здійснення творчих планів і наукових ідей.

Пливуть роки, як дощові хмарини,

Летять вони й не вернуться назад.

Вам снігурі сьогодні на калині

Нащебетали дзвінко сімдесят.

Надворі лютий, і зима гуляє

На білому гривастому коні.

А в серці Вашім пишно розквітають,

Немов троянди, мрії весняні.

І ніби книгу, лютий розгортає

Перед очима всі минулії роки.

Вони для вас, усі ми добре знаєм,

Багаті змістом, злетами високі.

Відчули радість Ви в своїй роботі

І щиру вдячність юної студентської сім’ї.

В душі нові народжуються мрії,

І задуми нові у серці розквіли.

Все про нові і радощі й турботи

Співають Вам в садочку снігурі.

Вам сімдесят! І на шляху на Вашім

Хай стелиться удачі дивоцвіт!

Нехай Господь дарує повну чашу

Добра і щастя Вам на безліч літ!

З повагою колектив кафедри технології

зберігання і переробки плодів та овочів