Остання редакція: 22 грудня 2018

Вітаємо з ювілеєм!

Цього зимового дня з нагоди ювілею приймає вітання доктор сільськогосподарських наук,  професор кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів, академік АН ВО України і просто  прекрасна жінка Анастасія Юхимівна Токар.

Народилась Анастасія Юхимівна 22 грудня 1948 року в селі Антонівка Уманського району Черкаської області.

Трудову діяльність ювілярка розпочала 1968 року на Уманському консервному заводі, де обіймала різні посади – лаборант, технік-лаборант, хімік, інженер-технолог, майстер, старший майстер, начальник  зміни, начальник винного цеху, інженер-технолог II категорії консервного виробництва.

З 1989 року Анастасія Юхимівна працює в Уманському національному університеті садівництва. Впродовж усіх років своєї науково-педагогічної діяльності успішно навчає студентську молодь, бере активну участь в громадському житті університету. Захист кандидатської та докторської дисертацій, присвоєння вченого звання професора, керівництво дипломниками та аспірантами – це далеко не все, що характеризує ювілярку як досвідченого науковця та вченого. Під її керівництвом захищено 3 кандидата сільськогосподарських наук, за її безпосередньої участі опубліковано понад 150 наукових праць.

Поряд з викладацькою та науковою діяльністю, виконувала обов’язки заступника декана з навчальної роботи, 2008–2016 рр.. – очолювала колектив кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів. Впродовж цього часу Анастасією Юхимівною та колективом кафедри було багато зроблено для становлення кафедри та спеціальності. За сумлінну і плідну працю неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками, відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Ви – щаслива людина, бо Вас шанують, Вами пишаються.  Ви – щаслива людина, бо невгамовна у пошуках творчих ідей, творчих рішень і намірів, а також і їх втілення в життя. Ви по життю – трудоголік. За це доля дарує Вам багато перемог, яких чимало ще попереду!

Ми горді й щасливі з того, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Ми з великою повагою ставимося до Вашої діяльності професора кафедри, ученого, організатора й мудрого наставника. Ви надихаєте наш колектив на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості в завтрашньому дні!

Дозвольте нашому дружньому колективу привітати Вас з Ювілейним днем народження й побажати зберегти в собі ділові якості, творчу наснагу, плідну енергію ще на довгі роки.

Дорога і шанована нами Анастасіє Юхимівно, зичимо Вам довголіття, життєвої і творчої наснаги в усіх сферах життєдіяльності, домашнього добробуту, затишку в родині, нових горизонтів для здобутків. Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності.

З повагою колектив кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів