Меню
Остання редакція: 23 лютого 2018

Вітаємо Ірину Заморську з успішним попереднім розглядом дисертаційної роботи!

22 лютого на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочів відбулось засідання міжкафедрального наукового семінару «Харчові технології та інженерія» щодо попереднього розгляду  дисертаційної роботи доцента кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів  ЗАМОРСЬКОЇ ІРИНИ ЛЕОНІДІВНИ на тему: «Теоретичне обґрунтування формування та збереження якості ягід суниці», що подається на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.13 – технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів.

Науковий консультант – доктор сільськогосподарських наук, професор – Осокіна Ніна Максимівна.

Після доповіді  Заморської І.Л. за результатами дисертаційних досліджень, були поставлені ряд запитань на які доповідач дала ґрунтовні відповіді.

Рецензентами дисертаційної роботи були: доктор технічних наук, професор кафедри прикладної інженерії та охорони праці Федоров В.Г., доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Найченко В.М., доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри овочівництва Улянич О.І.

 Після їх виступу було надано слово науковому консультанту, котра позитивно охарактеризувала  докторанта та її дисертаційну роботу.

  В обговоренні доповіді взяли участь доктори с.-г. наук, професори Карпенко В.П., Господаренко Г.М., Токар А. Ю.

Усі виступаючі позитивно оцінили дисертаційну роботу Заморської І.Л. та рекомендували до подання в спеціалізовану вчену раду до захисту  зі спеціальності 05.18.13 – технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів  щиро вітає Ірину Леонідівну  з успішним попереднім розглядом дисертаційної роботи та бажає швидкої реалізації  всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!