Меню
Остання редакція: 20 березеня 2018

Коротко про сік...


В споживача часто виникає питання: «Яка різниця, які соки купувати, все одно їх ллють з однієї бочки або виготовляють з порошку?» Хоча різниця є і вона досить суттєва.

Якщо вам не все одно, що їсти та пити, тоді допоможемо зрозуміти вам різницю. А вибір ви вже зробите самостійно.

Свого часу, для наглядності, створено таку собі «піраміду соків», яку досить часто використовуємо в презентаційних матеріалах:

Отже, рівні піраміди:
1. На першому місці, на законних правах, знаходиться основа будь-якого соку або сокового напою - фрукт/ягода/овоч. Це продукт, який є найкориснішим, але важливо врахувати умови зберігання та сезонність.

2. На другому – фреш. Це свіжий сік віджатий з фруктів, овочів або ягід, який не проходить температурної обробки. Варто звернути увагу лише на те, в яких умовах він зроблений та які фрукти для цього використовували. Також слід зауважити, що корисність фрешу зберігається перші 20-25 хв.

3. На третьому місці знаходяться соки прямого віджиму, саме такі соки виготовляються під ТМ Galicia.

ГОЛОВНОЮ ПЕРЕВАГОЮ цих соків є те, що до них НЕ додаються ні цукор, ні вода, ні барвники.
Вони створені по принципу, який використовували наші бабусі та батьки. Відмінність лише одна: в домашніх умовах, перед «закатуванням» банок, сік кип'ятили, а в промислових умовах, його пастеризують - нагрівають до температури 92-97 градусів або піддають термообробці при глибокій мінусовій температурі.Це найбільш натуральний сік, який можна придбати на полицях магазинів.

4. На четвертому місці нашої піраміди - 100% відновлені соки, які виготовляються з концентрату. Концентрат - це речовина, яку отримують шляхом випаровування вологи з соку прямого віджиму. З 1л соку випаровують 800-840мл вологи та отримують 200-160мл речовини, за консистенцією схожою на рідкий мед. Саме ця речовина і є концентрат. Відповідно, щоб отримати 1л 100%-го відновленого соку, необхідно додати ті самі 800-840мл води, так би мовити «відновити».

5. На п'ятому місці нашої піраміди, і на першому місці по продажах в Україні знаходяться всіма улюблені нектари. А що таке нектар? Нектар виготовляють за принципом відновлених соків, тобто відновлюють з концентрату, шляхом додавання води. Але у випадку нектарів доля води вже значно більша, та становить 900мл. Відповідно, і смак нектару, сам по собі, є не дуже виражений. Саме тому, у цей напій додається цукор, барвник, ароматизатор тощо. Хтось з вас пив яблучний нектар зі смаком дюшесок? Тепер розумієте чому.))

6. На останній сходинці є сокові напої. Їх знаходження в піраміді соків є досить спірне, оскільки на 1л напою до концентрату додається не менше 970мл води. Дуже часто ці напої роблять газованими.

Вибір стоїть за Вами, але,  значно простіше робити вибір тоді, коли володієш інформацією! 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Інформація з ресурсу: http://galicia.com.ua/promo/