Меню
Остання редакція: 13 травня 2018

День пам'яті

У ці дні ми разом з всім світом відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Нова традиція відзначати 8 травня тільки посилює зміст дати 9 травня. Ми згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву. З пошаною схиляємо голови перед героями, які з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинили Другу світову та принесли людству мир і надію. Пам'ятаємо кожного, хто віддав заради України найцінніше – життя.

Вічна пам'ять і слава героям!

З початком російської агресії слово "війна" для кожного українця набуло нового змісту, і тепер завдання сучасників – відстояти свободу, даровану прадідами. Жертовність та віра в перемогу наших співвітчизників не знає меж. Те, що перемога буде за нами – немає жодного сумніву, адже за нами правда і наша земля! Історія свідчить – наш народ непереможний!


8 травня за ініціативи ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету для студентства була проведена виховна година, приурочена Всесвітньому дню пам’яті та примирення. Під час якої присутнім було представлено відео фрагменти часів Другої світової війни. Від побаченого в жилах присутніх застигала кров. Нинішнє покоління, повинне зробити все можливе, аби наші діти ніколи не відчули на собі таку страшну трагедію.

Ми дякуємо за ваш славетний подвиг. Вогонь пам’яті в серцях мільйонів українців ніколи не згасне.

 Рада студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету